GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bojaner 5486149
nr 548 6149
Bojaner
ett par, grönglaserad keramik, Kina, höjd: 15 cm
Kondition: skada; spricka; repa; nagg eller slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:26:57
350 kr
400 kr
550 kr
700 kr
950 kr
850 kr
950 kr